Pomóż w ustaleniu sprawców zniszczenia zniczomatu

Zniczomat przy cmentarzu w Witoszynie został właśnie zniszczony. Urządzenie, które służyło mieszkańcom zostało najprawdopodobniej wyrwane za pomocą samochodu. Sprzeciwiamy się wandalizmowi podszytemu zwykłym złodziejstwem.

Jeśli ktoś może pomóc jakąkolwiek informacją, która pomoże ustalić sprawców, prosimy o kontakt z Urzędem Gminy w Wymiarkach. Zapewniamy anonimowość. Wszelkie wieści przekażemy policji, która zajmuje się sprawą. Nie bądźmy obojętni, nie pozwólmy demolować naszej gminy.

– Mam nadzieję, że policji uda się ustalić, ukarać i publicznie napiętnować sprawców tego wandalizmu. Nigdy nie będę chciał usprawiedliwiać ludzi, którzy dla zyskania pieniędzy będą skłonni wymyślać mniej lub bardziej skomplikowane operacje będące w istocie rzeczy zwykłym bandytyzmem. Nie chcę się zastanawiać, jakie kierowały nimi powody. Chcę piętnować z imienia i nazwiska głupotę, która prowadzi do takiego wandalizmu, uszkodzenia czyjegoś mienia służącego w rzeczywistości mieszkańcom naszej gminy. Nie możemy być wobec takich sytuacji obojętni. Jeśli ktoś cokolwiek wie, proszę aby przekazał do urzędu gminy, do mnie wszelkie informacje mogące pomóc w złapaniu sprawców tego włamu i demolki. Pomóżmy policji w skutecznym działaniu. Musimy z tym wspólnie walczyć! – komentuje Wójt Gminy Wymiarki Wojciech Olszewski.